Geleceğin
Sigortacılığı

YÖNETİM KURULU

 • Fawaz KH. E. AL SALEH

  Yönetim Kurulu Başkanı

  1963 yılında Kuveyt'te doğan Fawaz AL SALEH, eğitimini ABD'de sürdürerek, Macalester College'in İşletme-İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1996 yılında Fon Yönetimi Departmanı üyesi olarak Kuveyt Türk Katılım Bankası'nda göreve başlamıştır. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Fawaz Bey, Kuwait Finance House'un Turkiye Ofisinin Başkanı olarak da hizmet vermektedir.

 • Hussain A.M.I.N AL ATTAL

  Yönetim Kurulu Başkanı Yard.

  13.10.1961'de Kuveyt'te doğan Hussain ALATTAL, Kuveyt Üniversitesi Ticaret, Ekonomi ve Siyasi Bilimler Fakültesi'nde İşletme Yönetimi ve Pazarlama bölümünden mezun olmuştur. Hussain ALATTAL aşağıdaki şirketlerde görev almıştır: Automatic Systems Co.(2005-2006, Yönetim Kurulu Üyesi), Kuwait Real Estate Co. (1997-2008, Yönetim Kurulu Üyesi), International Resorts Co.(2002-2008, Başkan, Genel Müdür), First Takaful Insurance Company (2007-Devam ediyor, Başkan Yard.), Kuwait Monetary group (2008- devam ediyor, Başkan, Genel Müdür)

 • Saleh S. N. AL SELMI

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1958 Kuveyt doğumlu Saleh S.N. Alselmi Kuveyt Üniversitesi Ticaret Fakültesi İşletme ve Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. 1987 yılında Kuwait Internatıonal Investment Co.da Yönetim Kurulu üyeliği başlangıcı ile bankacılık, yatıım ve finansman, sigortacılık, gayrimenkul gibi çeşitli sektörlerde üst kademe yönetimi ve yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. Halen Automed System Co, Kuwait Clearing Co, First Takaful Insurance Co, Int.Financial Advisors Co şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği devam etmektedir.

 • Özgür Bülent Koç

  Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

  1975 Ankara doğumlu olan Özgür B. KOÇ, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olduktan sonra 11 yıl hayat dışı sigorta sektöründe teknik ve reasürans yöneticiliği, 2 yıl da uluslararası reasürans brokerliği yapmıştır. 1 Ocak 2009 tarihinden beri de Neova Sigorta'nın Genel Müdürlüğünü yürütmektedir.

 • İrfan YILMAZ

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1970 Hakkâri doğumlu İrfan Yılmaz, 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Bankacılık kariyerine 1990 yılında Kuveyt Türk'te Mali İşler Müdürlüğü'nde başlayan Yılmaz, 1996 yılında Teftiş Kurulu'na atandı ve 1998- 2000 yılları arasında ise Teftiş Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 2000 yılında Bireysel Bankacılık Müdürü olarak atanan İrfan Yılmaz, beş yıl Bireysel Bankacılık Departmanı'nda görev aldıktan sonra 2005 yılında Bireysel Bankacılık ve İşletme Bankacılığı'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. Ekim 2012 itibarıyla Bankacılık Servi Grubu'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

 • Mustafa DERECİ

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1967 yılında Rize'nin Çayeli ilçesinde doğdu. İlk ve lise öğretimini burada tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslar arası İlişkiler Bölümünden 1991 yılında mezun oldu. 1993 yılından beri Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.'nin çeşitli birimlerinde çalışmıştır. Halen, Kuveyt Türk Katılım Bankası'nda Bireysel ve İşletme Bankacılığı, Pazarlama ve Ürün Geliştirme Grup Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babası olan Mustafa Dereci İngilizce bilmektedir.

 • Kamil YALÇINKAYA

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1972 yılında Elazığ'da doğan Kamil Yalçınkaya, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi, İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur. 1994 – 1996 yılları arasında Schiller International Üniversitesi'nde Uluslararası İşletmecilik alanında MBA yapmıştır. Enka Pazarlama, Aygaz AŞ, Dardanel AŞ'de çeşitli görevlerde bulunan Yalçınkaya, 2005'te Kuveyt Türk Bankası Doğrudan Yatırım Bölümünde bulunmuş ve 2007 yılından beri de Turkapital Holding bünyesinde Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır.