Hakkımızda

Neova Kampüs

Sen de katıl.

Kariyerine Türkiye'nin öncü sigorta şirketiyle başla. 

Neova Katılım Sigorta olarak, Türkiye Sigorta Birliği 2020 yıl sonu verilerine göre, hayat dışı sigorta sektöründe yüzde 2,83 pazar payıyla 9. sırada, katılım sigortacılığı sektöründe ise yüzde 50,72 pazar payıyla ilk sırada yer almaktayız.  13 bölge müdürlüğümüz, 2.500'ü aşkın acentemiz, 1.000'i aşkın banka şubemiz ve 300'ü aşkın çalışanımızla hayat dışı sigortacılık alanında 12 yıldır öncü pozisyonumuzu sürdürmeye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Neova Kampüs kapsamında, Bilgi Teknolojileri, Satış ve Sigortacılık departmanlarımızda istihdam etmek üzere üniversiteliler arıyoruz.

Neova Kampüs Nedir?

Neova Kampüs, sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, katılım sigortacılığına ilgi duyan, üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik uzun dönemli bir staj programıdır. Neova Kampüslüler haftada en az 1 gün en fazla 3 gün ayda ise 14 güne kadar yarı zamanlı çalışabilir ve bu süreçte gösterdikleri performansa ve okul başarılarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilir. 

Neova Kampüs Sana Ne Kazandırır?

Benzersiz bir deneyim seni bekliyor. Neova Kampüsle kazanacağın deneyimler, standart staj programlarıyla elde edeceğin kazanımlara benzemez. Çünkü, uzun dönemli stajlarda daha farklı yaklaşımlar sergilenir. Stajın içeriği, başarıya giden yolu en iyi şekilde tanıyabilmen için özel olarak hazırlanır. Neova Kampüs'e katıldığında İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon ofislerinde görev ve eğitim alabilir; sektör profesyonellerinin deneyimlerine ortak olabilir, üniversitede aldığın teorik eğitimleri tecrübeye dönüştürmeye başlayabilirsin. 

Haftada en az 1, en fazla 3 gün ofise giderek iş hayatını deneyimleyebilir, iş dünyasındaki değişimlere ve gelişmelere hızla uyum sağlayabilir, kazanacağın farkındalıklarla geleceğini planlarken daha doğru kararlar verebilirsin. Unutma ki, burada elde edeceğin kazanımlar mezuniyet sonrasında yapacağın iş görüşmelerine ayrıcalıklı ve avantajlı bir konumla başlamanı sağlar. 

Neova Kampüs'e Kimler Katılabilir?

Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen, not ortalaman 2,5 ve üzerindeyse sen de Neova Kampüslü olabilirsin. 

Başvur