HAKKIMIZDA

Neova Kampüs

NEOVA KAMPÜS İLE GELİŞİME HAZIR MISIN?

2009 yılından bu yana Faizsiz Sigortacılık (Tekafül) prensipleri çerçevesinde 13 Bölge Müdürlüğümüz, 2.400'ü aşkın acentemiz ve 1000'i aşkın Banka Şubemiz ile Türkiye çapında faaliyet gösterdiğimiz Neova Katılım Sigorta olarak, Neova Kampüs programı kapsamında, genel müdürlük ve bölge müdürlükleri departmanlarımızda yarı zamanlı çalışacak üniversite öğrencileri arıyoruz.

Programın Amacı:

Uzun dönemli staj programımızın amacı, üniversitelerde okuyan öğrencilere iş hayatını deneyimleme, iş dünyasındaki değişimlere hızlı uyum sağlama yeteneği ve farkındalığı kazanma fırsatı sunmaktır.

Neova Kampüs Programı kapsamında istihdam edilen üniversiteliler, bu program sayesinde ilgi duydukları ve başarılı olabilecekleri alanda yarı zamanlı çalışma imkânı elde etmektedirler.

Neova Kampüs programı, haftada 1- 3 gün ayda 14 gün çalışma düzeni ile mezun olana kadar devam etmektedir. Program kapsamında olan üniversiteliler, bu süreçte gösterdikleri performansa ve okul başarılarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

Genel Nitelikler:

Neova Katılım Sigorta genel müdürlük ve bölge müdürlük departmanlarımızda görevlendirilecek,

  • Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin örgün öğretim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Aktüerya, Bankacılık ve Sigortacılık lisans bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisi olan,
  • Minimum 2.5/4 not ortalamasına sahip,
  • • Faizsiz Sigortacılık alanında çalışmaya istekli,
  • Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
  • Ders yoğunluğunun haftalık 1-3 tam gün çalışmaya uygun,
  • Ekip çalışmasına yatkın,

takım arkadaşları aramaktayız.  

Neova Katılım Sigorta’yı yakından tanıyacağınız, çalışmalarda aktif rol alacağınız, mesleki ve kişisel gelişiminize katkı sağlayacağınız Neova Kampüs ilanımıza Kariyer.net sitesinden ulaşabilirsiniz.