Neova GSYF

İyi fikirler için, Neova GSYF’de 5.000.000 TL’lik büyüme sermayesi hazır!

 

Neova GSYF Nedir?

Neova GSYF, Insurtechler başta olmak üzere teknoloji ve inovasyon odaklı ürünleri ve fikirleri bulunan girişimlere yatırım yaparak onların hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümelerini sağlamak ve ilgili girişimlere yatırım yaptıktan sonra onların ürünlerini kullanarak müşterisi olmak amacıyla kurulan yatırım fonudur.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Başvurularınızı KT Portföy web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. 

Fon yöneticisi olan KT Portföy tarafından başvurular değerlendirilir, fon yatırım komitesi kararıyla sözleşme tamamlanarak yatırım gerçekleştirilir. 

Neova Katılım Sigorta Hakkında

Neova Katılım Sigorta olarak, Türkiye Sigorta Birliği 2020 yıl sonu verilerine göre, hayat dışı sigorta sektöründe yüzde 2,83 pazar payıyla 9. sırada, katılım sigortacılığı sektöründe ise yüzde 50,72 pazar payıyla ilk sırada yer almaktayız. 13 bölge müdürlüğümüz, 2.500’ü aşkın acentemiz, 1.000’i aşkın banka şubemiz ve 300’ü aşkın çalışanımızla hayat dışı sigortacılık alanında 12 yıldır öncü pozisyonumuzu sürdürmeye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Katılım sermayesinden gelen gücümüz ile birlikte genç girişimcilere destek olarak çalışmalarına yatırım yapmayı ve sektör gelişimine katkı sunmayı hedefliyoruz.

Fon Kodu:                         KOG

Fonun Yatırımcısı:          Neova Katılım Sigorta A.Ş

Fon Adı:                             KT Portföy Yönetimi A.Ş. Neova Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

Fon Yöneticisi:                 KT Portföy Yönetimi A.Ş.

 

Başvur