Bizden Haberler

HEM EĞİTİME, HEMDE DOĞAYA KATKI NEOVA'DAN..

Sosyal sorumluluk kapsamında Kayseri’de hayata geçirilen projede Sarıoğlan ilçesinde 90 dönümlük araziye badem ve ceviz fidanı diken NEOVA SİGORTA Bu ağaçlardan elde edilecek geliri ise sürekli olarak öğrencilere burs olarak dağıtacak...

CEVİZ VE BADEM AĞAÇLARININ GELİRİ ÖĞRENCİLERE BURS OLARAK DAĞITILACAK..
 

Sosyal sorumluluk kapsamında Kayseri’de hayata geçirilen projede Sarıoğlan ilçesinde 90 dönümlük araziye badem ve ceviz fidanı diken NEOVA SİGORTA Bu ağaçlardan elde edilecek geliri ise sürekli olarak öğrencilere burs olarak dağıtacak...Bölgeye dikilen bu ağaçların sonrasında ceviz ve bademlerden elde edilecek ekonomik değer ise Sarıoğlan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve kaymakamlıkça oluşturulan sosyal yardım fonuna aktarılarak, çevredeki muhtaç öğrencilere eğitim bursu olarak verilecek.

Sarıoğlan ilçesindeki fidan dikim törenine katılan Neova Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Karahançer, yaptığı konuşmada, "Gerçekleştirdiğimiz bu sosyal sorumluluk projesiyle aynı anda hem doğal hayata fayda sağlamayı hem de eğitime destek olmayı amaçlıyoruz. Amacımız sürdürülebilir bir dünya için hayatın her alanında daha sorumlu ve çevresine olumlu katkı sağlayan bir marka olmak" diye konuştu.

Karahançer, projenin, Neova Sigorta'nın sosyal sorumluluk alanında süreklilik gösteren projelerinin devamı niteliğinde olduğunu sözlerine ekledi.