Basın Odası
SİGORTALI DERGİSİ - RÖPORTAJ
Sigorta sektörünün hem karlılık hem büyüme anlamında olumlu bir yıl geçirdiğini ifade eden Neova Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Oruç, “Sigorta şirketlerinin devamlılığını sağlayan en önemli unsur hasardır. Hasara gereken hassasiyeti ve düzeni gösterirseniz bunun size mutlaka dönüşü olur” dedi.
08.01.2014
Devamı
DÜNYA GAZETESİ - RÖPORTAJ
Genel Müdür Yardımcımız Sn. Oğuz KARAHANÇER'in Dünya Gazetesinde Yayınlanan Röportajı
11.10.2013
Devamı
FAİZSİZ SİGORTACILIKTA SİGORTALILAR KÂRA ORTAK, ZARARI SERMAYEDER KARŞILIYOR.
Neova Sigorta CEO'su Özgür KOÇ sektörün deneyimli muhabirlerinden Alp SÜER'in sorularını yanıtladı.
27.03.2013
Devamı
HEM EĞİTİME, HEMDE DOĞAYA KATKI NEOVA'DAN..
Sosyal sorumluluk kapsamında Kayseri’de hayata geçirilen projede Sarıoğlan ilçesinde 90 dönümlük araziye badem ve ceviz fidanı diken NEOVA SİGORTA Bu ağaçlardan elde edilecek geliri ise sürekli olarak öğrencilere burs olarak dağıtacak...
15.03.2013
Devamı
YENİ ÜRÜNLER İLE TÜKETİCİNİN DİKKATİNİ ÇEKECEĞİZ...
Neova Genel Müdürü Özgür Koç, 2012'de yüzde 33 büyümeyi, hem teknikte, hem de toplamda kâra geçmeyi beklediklerini belirterek,"Yeni yılda sektörde ilk defa duyacağınız birkaç ürün çıkartarak tüketicinin dikkatini çekmeyi planlıyoruz dedi.
25.12.2011
Devamı
SİGORTA ŞİRKETLERİ İÇİN BANKA VE SİGORTA MUAMELELERİ VERGİSİNDE ÖZELLİK ARZ EDEN DURUMLAR
Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) bankaların, bankerlerin ve sigorta şirketlerinin mükellefi olduğu bir Gider Vergisidir.
01.08.2010
Devamı
SİGORTA VE EMEKLİLİK ŞİRKETLERİNİN YENİ HEDEFİ FAİZE DUYARLI KESİM
Gelire endeksli senetler gibi faizsiz enstrümanlara yatırım yapan fonları çıkaran emeklilik şirketi sayısı artıyor. Yakın gelecekte Türkiye'de hayat dışı branşta da faizsiz sigortacılığın başlaması bekleniyor.
08.04.2010
Devamı
NEOVA SİGORTA İLK POLİÇESİNİ KESTİ...
Kuruluş çalışmalarını tamamlayarak Hazine Müsteşarlığından gerekli izinleri alan Neova Sigorta, 16 Aralık 2009 itibariyle poliçe düzenlemeye başladı.
17.12.2009
Devamı
KUVEYT TÜRK, TÜRKİYE'DE SİGORTA SEKTÖRÜNE GİRİYOR...
Son dönemde Dubai, Almanya ve Kazakistan’daki faaliyetleriyle dikkatleri üzerine çeken Kuveyt Türk, Türkiye’de ise sigorta sektörüne giriyor.
06.12.2009
Devamı