Geleceğin
Sigortacılığı

HABERLER

NEOVA ACENTELERİ DÜNYA'NIN DÖRT BİR YANINDA...

Neova Sigorta 2012 yılında yapılan kampanyalarda başarılı olan  acentelerinden 150'yi aşkın katılımcıyla dünyanın dört bir yanına seyahate çıktı. Nisan ve Mayıs aylarında yapılan seyahatlerde hem gezen hem de alışveriş yapan acentelerin keyifleri yerindeydi.

İlk olarak  20-27 Nisan tarihlerinde toplam 80 acente ile Umre vazifelerini yerine getirdi. İlk gidilen yer olan Mekke’de Arafat, Müzdelife, Mina parkuru, Sevr, Nur ve Hira mağaraları, Cennet-i Mualla kabristanlığı ve Cin Mescidi ziyaret edildi. İkinci olarak ziyaret edilen şehir olan Medine’de Mescidi Nebeviye gidilerek Peygamber Efendimizi ilk selamlama gerçekleştirildi. Ayrıca Medine çevresinde bulunan Uhud şehitliği, iki kıbleli mescid, hendek savaşı bölgesi, kuba mescidi ziyaretlerinde bulunularak Umre seyahatini tamamlandı.1-12 Mayıs tarihlerinde 2 grup halinde toplam 55 acente ile Dünyanın en kalabalık metropollerinden ticaret, finans, moda ve sanatın kalbi olan ve uyumayan şehir olarak nitelendirilen New York’daydı. Katılımcılar uyumayan şehir’de Dünyanın en ünlü  caddesi olan broadwayde yürüyerek, Times Meydanı, Central Park, özgürlük anıtı ziyareti gerçekleştirerek Empire State binasından New York’u  izleme ve çeşitli dünya mutfaklarını tatma imkanının yanında alış veriş yaparak güzel bir seyahati sonlandırdı.Ayrıca  son olarak 10-13 Mayıs tarihleri arasında Rus çarlığının 200 yıl başkentliğini yapmış olan Avrupa’nın 4. Büyük kenti olan ST Petersburg seyahati gerçekleştirildi. Acenteler ST Petersburg’da Neva Nehri, eski liman fenerleri ve şehrim muhteşem saraylarını görerek Dünyanın en büyük sanat müzesi olan ve Katerinanın kış sarayı olarak inşa ettirdiği Hermitage müzesini ziyaret ederek Leonardo, Van Gogh, Michaelangelo, Rembrandt ve daha nice büyük sanatçının büyüleyici eserlerini görerek büyüleyici şehirden ayrıldı. Seyahatler sonrasında tüm katılımcılar unutulmayacak vakitler geçirdiklerini ve Neova Sigorta ile yapılacak olan yeni seyahatler için sabırsızlandıklarını dile getirdiler.

6 Haziran 2013 - Perşembe

Diğer Haberler

 • NEOVA "ONLINE" TAKİPTE HASARI DAHA HIZLI ÖDEYECEK!

  19 Ocak 2017

  Neova Hasarın İhbarından, Ödenmesine kadar olan süreci "Hasar Online" Uygulaması ile Digital ortama Taşıdı...

  Devamı
 • DÜNYA GAZETESİ - RÖPORTAJ

  4 Aralık 2013

  Genel Müdürümüz Özgür KOÇ'un Dünya Gazetesinde yayınlanan röportajı

  Devamı
 • NEOVA MARKASI ALTINDA YAPILAN ÇALIŞMALAR İNCELENDİ...

  28 Temmuz 2010

  Şirketimizin tüzel kişilerden oluşan tüm ortaklarının ana hissedarı, grubumuzun çatı Şirketi ve bölgesinin en büyük finans kurumu olan Kuwait Finance House'un (KFH) Başkanı Mr. Al-Mukhaizeem, beraberindeki heyetle Şirketimizi 22 Temmuz 2010'da ziyaret etmiş ve Neova markası altında yapılan çalışmaları incelemiştir.

  Devamı

BİZDEN HABERDAR OLUN

NEOVA Sigorta'nın ürün ve kampanyalarından haberdar olmak istiyorum.

NEOVA SİGORTA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

444 1 636

BİZİ TAKİP EDİN!

Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarımız